Ikviens šajā pasaulē ir radīts ar savu unikālo iekšējo potenciālu sevi realizēt un dot pasaulei. Tikai atklājot un sasniedzot sava potenciāla pilnību, atklājas dzīves patiesā nozīme. Mēs katrs esam lielās pasaules puzles gabaliņš, un tikai tad, kad mēs atrodam savu vietu, mēs varam justies patiesi jēgpilni. Mūsu mērķis ir atbalstīt cilvēkus ceļā uz izpratni un viņu potenciāla atklāšanu mūsu kopīgās nākotnes vārdā.

JAUNUMI

Baltic Waldorf Youth Conference 2019

Konferences mērķis ir stiprināt un motivēt jauniešus un pārliecināt tos, ka viņi var izvēlēties un rīkoties tā, kā viņi patiesi jūtas un kam tic, uzņemties iniciatīvu un mainīt pasauli, lai to atstātu par labāku vietu nākamajām paaudzēm un pašiem.

16.01.2019. / Together further

Momentum Latvia biedrības iniciatīva ir apvienot aktīvus jauniešus un uzsākt diskusiju par jautājumiem, kuri uztrauc visus, un ir patiesi aktuāli plašai sabiedrībai. Mēs varam darīt vairāk, mēs varam uzzināt vairāk, ja mēs kopīgi meklējam atbildes, par to kas ir dzīves jēga un kas patiesībā notiek aiz mūsu ikdienas rutīnas.

 
 

PASĀKUMI

Baltic Waldorf Youth Conference 2019

Training Week InDaba InLatvia 2019

PAR MUMS

Mēs ticam, ka ikviens šajā pasaulē ir radīts ar savu unikālo iekšējo potenciālu sevi realizēt un dot pasaulei. Tikai atklājot un sasniedzot sava potenciāla pilnību, atklājas dzīves patiesā nozīme. Mēs esam katrs lielas pasaules puzles gabaliņš, un tikai tad, kad mēs atrodam savu vietu, mēs varam justies jēgpilni. Mūsu mērķis ir atbalstīt cilvēkus ceļā uz izpratni un viņu potenciāla atklāšanu mūsu kopīgās nākotnes vārdā.

 
 

KONTAKTI

UZRKASTI MUMS

MENU
CONTACT

MomentumLatvia@gmail.com

inDabainLatvia@gmail.com

+371 27560150

+371 29221222

momentumlatvia.com

OUR SOCIALS
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

MomentumLatvia.com