Ikviens šajā pasaulē ir radīts ar savu unikālo iekšējo potenciālu sevi realizēt un dot pasaulei. Tikai atklājot un sasniedzot sava potenciāla pilnību, atklājas dzīves patiesā nozīme. Mēs katrs esam lielās pasaules puzles gabaliņš, un tikai tad, kad mēs atrodam savu vietu, mēs varam justies patiesi jēgpilni. Mūsu mērķis ir atbalstīt cilvēkus ceļā uz izpratni un viņu potenciāla atklāšanu mūsu kopīgās nākotnes vārdā.

JAUNUMI

YOUth CONFERENCE 2020

Konferences mērķis ir stiprināt un motivēt jauniešus un pārliecināt tos, ka viņi var izvēlēties un rīkoties tā, kā viņi patiesi jūtas un kam tic, uzņemties iniciatīvu un mainīt pasauli, lai to atstātu par labāku vietu nākamajām paaudzēm un pašiem.

 / Together further

Momentum Latvia biedrības iniciatīva ir apvienot aktīvus jauniešus un uzsākt diskusiju par jautājumiem, kuri uztrauc visus, un ir patiesi aktuāli plašai sabiedrībai. Mēs varam darīt vairāk, mēs varam uzzināt vairāk, ja mēs kopīgi meklējam atbildes, par to kas ir dzīves jēga un kas patiesībā notiek aiz mūsu ikdienas rutīnas.

 
zīmējums-2LLL.png

inDABA inLatvia

Pašizaugsmes treniņš jauniešiem

26.06-2.07.2020

Lose your mind - find your soul

Šī 7 dienu pārgājiena laikā mēs piedzīvosim: pārgājienu gar skaisto Baltijas jūras piekrasti, meditācijas, mūsu uzmanības un uztveres vingrinājumus, trenēsim patiesas runas mākslu, nodarbosimies ar mākslu un sociālajām spēlēm, darbosimies dabā un ar to, vingrināsimies veidot patiesas attiecības ar citiem un sevi. Centīsimies katrs pats sev atbildēt - kas es esmu un kas ir mans patiesais Es.

  • Facebook
 

PASĀKUMI

NewPosterOctNov.png

YOUthquake Conference

29.10-01.11.2020

International Conference for youth

If you want to extend your comfort zone, broaden your knowledge, gain experiences, learn exciting concepts, meet new people who care about the world and humanity, this is a conference for you. Lectures, workshops, music, arts, dancing, “aha” moments, laughter and a great time together in an international environment.

PAR MUMS

Mēs ticam, ka ikviens šajā pasaulē ir radīts ar savu unikālo iekšējo potenciālu sevi realizēt un dot pasaulei. Tikai atklājot un sasniedzot sava potenciāla pilnību, atklājas dzīves patiesā nozīme. Mēs esam katrs lielas pasaules puzles gabaliņš, un tikai tad, kad mēs atrodam savu vietu, mēs varam justies jēgpilni. Mūsu mērķis ir atbalstīt cilvēkus ceļā uz izpratni un viņu potenciāla atklāšanu mūsu kopīgās nākotnes vārdā.

Mērķi tuvākajiem projektiem
  • Veidot komunikācijas platformu jauniešiem, kas nāk no Baltijas un Austrum-Eiropas (post-padomju) valstīm, lai veidot sarunu, iepazīstot vienam otru, un tādā veidā radīt jaunu realitāti, kas ir atbrīvota no stereotipiem un meliem.

  • Veidot ilgtermiņa sadarbību ar tuvāk un tālāk esošu valstu aktivākajiem līderiem, radot iespēju savstarpēji atbalstīt jauniešus no dažādiem reģioniem Austrumeiropā, realizējot sevi un savas iniciatīvas nākotnē.

  • Ar dažādas formas projektiem, veidot dialogu un saikni starp Austrumeiropas un Rietumeiropas jauniesiem, tādā veidā integrējot un radot jaunas kvalitātes komunikāciju starp dažādiem reģioniem.

Biedrības mērķi
  • Veicināt jauniešu sadarbību un zināšanu apmaiņu Latvijas, Baltijas valstu un Eiropas līmenī, sabiedrības ilgtspējīgai attīstībai.

  • Veicināt jauniešu personības attīstību un aktīvu līdzdarbību pilsoniskās sabiedrības veidošanā.

  • Veicināt mūžizglītību, brīvprātīgo darbu un neformālo izglītību, aktualizējot to nozīmi vietējās sabiedrības attīstībā.

  • Veicināt alternatīvās izglītības popularizēšanu un attīstību Latvijā.

 
 

KONTAKTI

+371 27560150

+371 29221222

momentumlatvia.com

aplis.lv

UZRKASTI MUMS

Aizpildi nepieciešamos laukus:

Paldies! Tava ziņa nosūtīta.