Ikviens šajā pasaulē ir radīts ar savu unikālo iekšējo potenciālu sevi realizēt un dot pasaulei. Tikai atklājot un sasniedzot sava potenciāla pilnību, atklājas dzīves patiesā nozīme. Mēs katrs esam lielās pasaules puzles gabaliņš, un tikai tad, kad mēs atrodam savu vietu, mēs varam justies patiesi jēgpilni. Mūsu mērķis ir atbalstīt cilvēkus ceļā uz izpratni un viņu potenciāla atklāšanu mūsu kopīgās nākotnes vārdā.

JAUNUMI

YOUth CONFERENCE 2020

Konferences mērķis ir stiprināt un motivēt jauniešus un pārliecināt tos, ka viņi var izvēlēties un rīkoties tā, kā viņi patiesi jūtas un kam tic, uzņemties iniciatīvu un mainīt pasauli, lai to atstātu par labāku vietu nākamajām paaudzēm un pašiem.

19.02.2020. / Together further

Momentum Latvia biedrības iniciatīva ir apvienot aktīvus jauniešus un uzsākt diskusiju par jautājumiem, kuri uztrauc visus, un ir patiesi aktuāli plašai sabiedrībai. Mēs varam darīt vairāk, mēs varam uzzināt vairāk, ja mēs kopīgi meklējam atbildes, par to kas ir dzīves jēga un kas patiesībā notiek aiz mūsu ikdienas rutīnas.

 
 

PASĀKUMI

YOUthquake Conference

23.03-26.03.2020

International Conference for youth

If you want to extend your comfort zone, broaden your knowledge, gain experiences, learn exciting concepts, meet new people who care about the world and humanity, this is a conference for you. Lectures, workshops, music, arts, dancing, “aha” moments, laughter and a great time together in an international environment.

  • Facebook

INDABA training week

26.06-3.07.2020

We believe in the unique potential of every individual who, in deciding today, can open up tomorrow so that it creates a meaningful and beautiful future for all of us.

We stand of everyone's opportunity to be authentic and conscientious, to cultivate ourselves and to realize our potential, to dare to start our own initiatives, to cooperate and to develop, to hear and to be heard.

More information will follow soon
INDABA team

PAR MUMS

Mēs ticam, ka ikviens šajā pasaulē ir radīts ar savu unikālo iekšējo potenciālu sevi realizēt un dot pasaulei. Tikai atklājot un sasniedzot sava potenciāla pilnību, atklājas dzīves patiesā nozīme. Mēs esam katrs lielas pasaules puzles gabaliņš, un tikai tad, kad mēs atrodam savu vietu, mēs varam justies jēgpilni. Mūsu mērķis ir atbalstīt cilvēkus ceļā uz izpratni un viņu potenciāla atklāšanu mūsu kopīgās nākotnes vārdā.

 
 

KONTAKTI

UZRKASTI MUMS

MENU
CONTACT
OUR SOCIALS
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

MomentumLatvia@gmail.com

inDabainLatvia@gmail.com

+371 27560150

+371 29221222

momentumlatvia.com

MomentumLatvia.com